İnsan Kaynakları Uygulamaları

Performans Değerlendirme Sistemi

Şirketimizin kurumsal hedeflerine ulaşmasında çalışanların performansları hedefler doğrultusunda değerlendirilir ve sürekli gelişim amaçlanır.

Şirketimizin kurumsal hedeflerine ulaşmasında çalışanlarımızın bireysel katkısının ölçülmesi için Performans Değerlendirme Sistemi uygulanmaktadır.

  • Şirket misyonunun gerçekleşmesinde çalışanlarımızın kendi bireysel katkılarını görmesini sağlamak,
  • Çalışanlarımızın hedeflerinin Şirket hedef ve misyonları ile örtüşmesi,
  • Hedeflerin gerçekçi olması ve karşılıklı güven ortamı oluşması esaslarına dayanır.

Kariyer Yönetimi

Şirketimizde çalışanlarımızın yetkinliklerine ve gösterdikleri başarılara göre kariyer olanakları sağlanmakta ve kendilerini geliştirmelerine olanak verilmektedir.

Yetkinlik ve performans değerlendirmeleri sonucunda, çalışanlar kendi kariyer hedeflerini İnsan Kaynakları'nın Danışmanlığı'nda tanımlar, planlar ve birlikte yönetirler.

Eğitim

Katılım Emeklilik’te aramıza katılan ve takımımızın parçası olan çalışanlarımızın, kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla sahip oldukları mevcut yetkinliklerin yanı sıra, geleceğe dönük kariyer planlarına uygun olarak görevlerinin gerektirdiği teknik eğitim, kurum içi ve kurum dışı eğitim olanakları sağlanır.

Eğitimlerimizin temel amacı çalışanlarımızın bilgi ve beceri düzeyini yükselterek onları daha üst görevlere hazırlamak, temel fonksiyonu ise personelin niteliklerini görev tanımlarındaki yazılı işlerin gerektirdiği düzeye çıkartmaktır.

Şirketimiz, çalışanlarınının mesleki bilgilerinin arttırılması, beceri ve davranışlarının geliştirilmesi, bir üst göreve hazırlanması amacıyla yurt içinde ve dışında çeşitli kurumlarca düzenlenen kurslara, çeşitli işbaşı eğitim programlarına gönderebilir.

Bu sayede eğitime verdiğimiz önemle, çalışanlarımızla birlikte sektörde daima öncü olmayı amaçlıyoruz.

Canlı Destek Merkezi Sonlandır

Müşteri temsilcimizin size daha iyi hizmet verebilmesi için lütfen bizimle aşağıdaki bilgileri paylaşınız.

Müşteri temsilcilerimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Görüşmeniz sonlandırıldı

Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşme ile ilgili memnuniyet düzeyinizi lütfen belirtiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür eder, hayırlı günler dileriz.