Grup Hayat Sigortası

Grup Hayat Sigortası, kurumunuz çalışanlarını ve ailelerini, çalıştıkları dönemde oluşabilecek risklere karşı güvence altına alan, yaşam standartlarını korumayı amaçlayan, avantajlı bir hayat sigortasıdır.

Özellikle çalışanlarını güvence altına almak isteyen şirketlere yönelik özel faizsiz hayat sigortası ürünlerimizde aşağıdaki teminatlar bulunmaktadır:

Vefat Teminatı

Sigortalının poliçe süresi içerisinde ve poliçede belirlenen şartlar dâhilinde vefat etmesi durumunda poliçede belirtilen lehtarlarla ödenen bir teminattır.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Kaza nedeniyle sigortalının vefat etmesi halinde sağlanan ferdi kaza sigortası teminatıdır.

Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı

Sigortalının poliçe süresi içerisinde ve poliçede belirlenen şartlar dâhilinde, herhangi bir kaza sonucu sürekli tam malul kalması halinde kazanılan bir teminattır. Sürekli kısmi maluliyet halinde ise ödenecek tazminat, sigorta bedeli ile maluliyet oranı çarpılarak hesaplanır.

Hastalık Sonucu Maluliyet Teminatı

Sigortalının poliçe süresi içerisinde ve poliçede belirlenen şartlar dâhilinde, ister mesleki, ister meslek harici olsun bir hastalık neticesinde daimi ve kısmi maluliyeti halinde, maluliyet derecesine göre ödenen tazminattır. Yine bir hastalık sonucu meydana gelebilecek tam ve daimi maluliyeti halinde, poliçede belirtilen limit dâhilinde tazminat ödenir.

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı

Herhangi bir kaza sonucu oluşabilecek tıbbi bakım giderlerini karşılamak için düzenlenmiş bir teminattır. Kaza Tedavi Giderleri Teminatı, hastane içi ve hastane dışı makul ve olağan tüm giderleri, teminat limitleri dâhilinde ve fatura karşılığı olarak temin eder.

Toplu Taşıma Araçlarında Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigortalının, sigorta süresi içerisinde toplu taşıma araçlarında herhangi bir kaza sonucu yaşamını kaybetmesi halinde poliçede belirtilen lehtarlara ödenen bir teminattır.

Tehlikeli Hastalıklar Teminatı

Sigorta süresi içerisinde teminat içeriğinde belirlenen bir hastalık riski gerçekleştiğinde, poliçe üzerinde belirtilen teminat tutarı, poliçe özel şartları, çerçevesinde sigortalıya ödenen teminattır.

Grup hayat sigortasına yönelik vergi avantajları için tıklayınız.

Bu belirtilen teminatlar, içerikleri ve teminat tutarları tamamen kurumunuz taleplerine uygun olarak karşılıklı belirlenir.

Kurumunuza özel avantajlar sunabileceğimiz grup hayat sigortası ürünlerimiz hakkında bilgi almak için tüm Albaraka Türk veya Kuveyt Türk şubelerinden, 0850 226 0 123 numaralı Çağrı Merkezimizden veya info@katilimemeklilik.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek Merkezi Sonlandır

Müşteri temsilcimizin size daha iyi hizmet verebilmesi için lütfen bizimle aşağıdaki bilgileri paylaşınız.

Müşteri temsilcilerimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Görüşmeniz sonlandırıldı

Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşme ile ilgili memnuniyet düzeyinizi lütfen belirtiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür eder, hayırlı günler dileriz.